Konkurs ,,Ubierz się w książkę”

W miesiącu maju obchodziliśmy Tydzień Bibliotek, w związku z tym Gminna Biblioteka Publiczna w Bystrzycy wraz z filiami zorganizowała konkurs pt. ,, Ubierz się w książkę”. Zadaniem uczestników było wykonie zdjęcia osoby zasłoniętej przez okładkę książki, które tworzy iluzję połączenia bohatera tej okładki z pozującym do zdjęcia czytelnikiem. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne, zabawne połączenie fotografowanej osoby z ilustracją na okładce. Nadesłane prace zamieszczone zostały na Facebooku, gdzie odbywało się głosowanie na poszczególne zdjęcia. Wygrała praca, która otrzymała największą ilość polubień. Drugie zwycięskie zdjęcie zostało wyłonione przez komisję konkursową.

Poniżej zamieszczamy dwa zwycięskie zdjęcia, pozostałe można obejrzeć na stronie Facebooka Gminnej Biblioteki Publicznej w Bystrzycy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content