8 maja Dzień Bibliotekarza

🌺📚Dzisiaj świętują Bibliotekarze, wszystkim życzymy pozytywnej energii, wielu uśmiechów oraz dużej rzeszy czytelników.📚🌺

Ten dzień to dobry czas na zaprezentowanie się naszej koleżanki Agnieszki Klimkiewicz, pracującej w bibliotece w Godzikowicach, która od lat zgłębia tematy dotyczące fizycznego, psychicznego i duchowego uzdrawiania człowieka.

… Skąd się wzięła moja pasja pisania?Moja pasja pisania wiąże się z poszukiwaniem i odnajdywaniem odpowiedzi na pytanie, dlaczego czasami dzieje się tak , a nie inaczej.

… Od czego się to zaczęło?Zaczęło się to od opanowania w sobie stanu harmonii, czyli uspokojenia myśli i emocji, w którym odpowiedzi na moje pytania same przychodziły do głowy i zaczęłam je spisywać.

… Co spowodowało rozkwit mojej pasji?Kiedy zaczął się dla nas wszystkich trudny czas, chcąc pomóc ludziom poradzić sobie z tą sytuacją zaczęłam pisać na portalach społecznościowych moje teksty i tak powstała pierwsza książka, pt. „Opowieść o tobie i o świecie , w którym jesteś”, a już niedługo ukaże się druga pt. „Lśnienie” i bajka dla dla dzieci pt. „ Wszyscy razem”. Obecnie piszę czwartą książkę i nie są to tomy powieści tylko ukazanie najważniejszych treści w taki sposób, żeby można je było poczuć i zrozumieć, a wracając do nich odkrywać je na nowo.

… Jak zmieniło się przez to moje życie?Cały czas udostępniam to co piszę na portalach społecznościowych i otrzymuję od ludzi informacje jak to im pomaga, co ogromnie mnie cieszy i motywuje do dalszego pisania. Dzięki temu czego doświadczam zaczęło się u mnie wszystko zmieniać na lepsze i cały czas to trwa, dlatego wszystkim życzę możliwości odkrywania siebie i swoich pasji …

„ Poprowadzę cię ścieżką do twojego wnętrza, gdzie mieszka piękno ukryte w doznaniach, płynących nurtem opowieści o tobie i o świecie, w którym jesteś”. Agnieszka Klimkiewicz ( „Opowieść o tobie i o świecie, w którym jesteś”)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content